MAGAZIN


INOV-8 TRAILTOUR 2023 - THE BEST OF


7.6.2023

Zdá sa ti, že už tu všetko bolo? Že už nie je čo objavovať? Že už nie je kam sa posúvať? Skús sa na chvíľu zastaviť a otvoriť oči dokorán. Osem rokov je dlhý čas. Zmenila sa krajina a zmenil(a) si sa aj ty. Vráť sa na miesta, kde to už poznáš. Znova a predsa inak. Rýchlejší, silnejší, skúsenejší…

Po ôsmich rokoch, tisícoch kilometroch a stovkách hodín sa vraciame späť na začiatok, aby sme na chvíľu zastavili čas a pripomenuli si všetko, čo sa za ten čas udialo. A že je na čo spomínať. Vitaj v BEST OF TRAILTOUR. Vitaj pri výbere tých najlepších trailových trás v Českej Republike a na Slovensku. Pred sebou vidíš obrovské ihrisko plné zážitkov. Ihrisko, ktorého limity existujú iba v tvojej hlave a je len na tebe ako ďaleko dokážeš dohliadnuť. Vydaj sa znovuobjaviť dávno zabudnuté zákutia našich hôr. Poriadne sa rozhliadni po notoricky známych miestach a uži si skôr zabudnuté výhľady. Využi znalosť terénu a vyhecuj sa viac, než si myslíš, že je možné. Vybehni v noci tam, kde si minule bol cez deň. Na jar tam, kde minule ležali záveje opadaného lístia.

Trail nikdy nebol, nie je a nebude nudný, plochý, jednorazový… ročné obdobie, počasie, svetlo, intenzita behu… to všetko dokáže zmeniť notoricky známu trasu v dokonale cudzie prostredie, ktoré môžeš objavovať znova a znova.